fbpx

Otsing

Tooted

BY OCCO

BY OCCO

Meie missiooniks on teha stiilne, huvitav ja mugav ruum kättesaadavaks kõigile. Me teame, et seda on võimalik saavutada, kui läheneda igale kliendile professionaalselt ja personaalselt, sest sisustamine peab olema nauding. 

OCCO abil sisustatud kodud on kõik unikaalsed ja kvaliteetsed. Seega unista julgelt, sest meie oleme valmis kõik su unistused teostama.

3D lahendused

3D lahendused

Tõeliselt unikaalne ja praktiline teenus, mis annab võimaluse sul oma korteri või maja ruumide paigutust näha kolmemõõtmelisena. Oleme võimelised looma lõpptulemuse reaalsetes mõõtudes ja juba reaalselt sisustatuna. See tähendab, et esimesed (virtuaalsed) sammud oma unistuste kodus on sul võimalik sammuda juba enne, kui ta valmis on.

Üürikorterite lahendused

Üürikorterite lahendused

Kinnisvara on üks lihtsamaid mooduseid, kuidas oma põhisissetulekule lisa teenida. Kui soovid oma üürikorteri muuta eriti atraktiivseks ja tulusaks investeeringuks, pöördu julgelt meie poole. Aitame sul sobivas hinnaklassis leida sisustuse täislahendus kogu sinu korterile – kogu protsess on kiire, lihtne ja nauditav, sest aitame sind planeerimisest kuni lõppkoristuseni välja.

Vannituba

Vannituba

Ilusad ja õdusad vannitoad aitavad meil hommikul päeva alustada ning pakuvad õhtuti lõõgastushetki. Olgugi, et tegemist on ühe väikseima ruumiga kodus, on tegemist siiski olulise kohaga, kus saavad kokku ilu ja praktiline meel. OCCO valikust leiad suure hulga Euroopa ja Skandinaavia brändide tooteid, millega muuta oma vannituba tõeliselt SPA-salongiks. 

Lastetuba

Lastetuba

Ruum, mis on lapse jaoks kõige tähtsam – koht, kus saab mängida, õppida, puhata ja sõpru külla kutsuda. Selleks, et iga tegevus oleks inspireeriv ja nauditav, samal ajal korrale kaasa aitav, on läbimõeldud sisustuslahendus omal kohal.

Aksessuaarid

Aksessuaarid

Pisikesed detailid on need, mis annavad kogu interjöörile tõeliselt mõjuva tulemuse. Rätikud, vaasid, noad-kahvlid ning kasvõi ilupadjad ja lõhnaküünlad – meie valikus on suur hulk põnevaid sisustuselemente, millega saad luua tõeliselt hubase kodu.

Välimööbel

Välimööbel

Suvi on meil imetabaselt kaunis ja lausa kutsub rõdule või terrassile kohvi nautlema! Kauni ja mugava mööbliga on võimalik tekitada endale suvehooajaks lausa teine elutuba, kus mõnusalt aega veeta!

Kabinet

Kabinet

Käepärane ja hästi organiseeritud kodune kontor on ruum, mis on ühest küljest stiilne ja loomulik jätk mugavale kodusele keskkonnale, kuid teisalt ka koht, mis toetab igati kodust tehtava töö efektiivsust.

Magamistuba

Magamistuba

Magamistuba mängib sinu kodus ja elus eriliselt suurt rolli. See on koht, mille esmane eesmärk peaks olema rahu ja lõõgastus ning õnneks on meil rohkelt ideid ja vahendeid, kuidas seda nauditavalt saavutada.

Vaipkatted

Vaipkatted

Kodu sisustamisel mängivad väikesed detailid väga suurt rolli ning üheks selliseks elemendiks on just nimelt vaip. Meie valikus on palju vaipasid, mis on kvaliteetsed, pilkupüüdvad ja mõnusad jala all.

Seinakatted

Seinakatted

Tapeet tõepoolest loob meeleolu! Sõltuvalt stiilist ja väljanägemisest, on tapeediga võimalik anda ruumile täiesti teistsugune ilme. Meie valikus on suur valik põnevaid seinakatteid Euroopa erinevatelt tootjatelt.

Söögituba

Söögituba

Söögituba on koht, kus ühiselt mõnusalt aega veeta. Ning seda mitte ainult einestades. Lauamänguõhtud, koosveedetud aeg lastega, uhke söömaaeg sõpradele – kõik need hetked vajavad mugavat ja funktsionaalset sisustuslahendust!

Garderoob

Garderoob

Praktiline walk-in garderoob on igapäevane luksus, mis on tegelikult vägagi kättesaadav. Vaja on vaid veidi ruumi, nuputamist ja sobivaid lahendusi. Oskame sinuga kaasa mõelda ruumilahenduse, valgustuse kui ka kasutajasõbralikkuse osas.

Elutuba

Elutuba

Sest see on tuba, kus sinu kodus peamiselt elu toimub. See pole mitte ainult koht, kus külalisi vastu võtta vaid ka koht, kus sa ise lõõgastuda saad. Seepärast on see ka ruum, mille sisustuslahendus tasuks tõesti hoolikalt läbi mõelda. OCCO valikust leiad nii Euroopa kui Skandinaavia tuntud brändide nii pehmet mööblit, laudu kui ka sisustuselemente, et kujundada oma elutoast tõeliselt kaasaegne ja efektne ruum.

Valguslahendused

Valguslahendused

Põhjamaades mängib hea valgustus väga olulist rolli. Olgu su eesmärgiks saavutada eredam päevavalgus või romantiliselt hubane keskkond või hoopis mängib sinu jaoks rolli valgustite stiil ja disain – meil on pakkuda põnevaid lahendusi kõikidele sinu vajadustele.

Köögimööbel

Köögimööbel

Maja on kodu alles siis, kui seal on olemas ka ideaalne köök, kus kõik on käe ja jala järgi. Loome köögi täpselt sinu soovide järgi ning leiame lahendused kõikidele ideedele, et saaksid nautida seal iga viibitud hetke ja valmistatud rooga. OCCO pakub alates eksklusiivsetest valmislahendustest kuni täiuslikult sobivate eritellimusköökideni.

Puhkeala

Puhkeala

Moodne kontor soosib ka mugavaid ja inspireerivaid puhkehetki. Sest ikka on vaja kiirel tööpäeval leida aega, et hetkeks nautida vaikust ja rahu ning samal ajal mõtteid koguda ja inspiratsiooni ammutada. Meie valikus on suur hulk põnevat mööblit ja funktsionaalset mööblit, mis sobilikud just nimelt puhkealale. Lisaks on meil palju ideid, kuidas lihtsal moel sisustuselementide ja rohelusega luua keskkond, kus mõistus puhkab ja hing kosub!

Avalik ruum

Avalik ruum

Loome mugavaid sisustuslahendusi ühiskondlikesse ruumidesse. Olgu siis selleks aatrium või mõni muu ooteruum. Koostame omalt poolt ruumiplaani, pakume välja mööbli, materjalid, valgustuse ja ka väiksemad sisustuselemendid. Suudame sinu ideed luua terviklikuks ja mugavaks lahenduseks kõikidele ruumis viibijatele.

Töölaud

Töölaud

Milline on hea töölaud? Kui kunagi pidi üks korralik kontorilaud olema väärikalt massiivne ja mahutama palju, siis tänapäeval on need omadused teisejärgulised. Kui soovid pakkuda oma töötajatele sobivaid kontorilaudu, siis OCCO valikus on suur hulk ruumisäästlikke kuid ka ergonoomilisi kontorilaudu, mis muudavad töökeskkonna kauniks ja tervislikuks.

Töötool

Töötool

Me veedame märkimisväärselt suure osa oma ajast tööl ning seetõttu on tool üks meie olulisemaid töövahendeid, mille valimisel tuleb olla väga hoolikas. OCCO valikus on suur hulk silmapaistvaid töötoole, mis on suurepärase disainiga, sel juurel ergonoomilised ning ka kvaliteetsed. Kõikide meie pakutavate toolide puhul on kasutatud kaasaegset terviseinstituutide know-how’d, et luua kasutajale tõeliselt mugav ja tervisesõbralik istumiskogemus.

Koosolekuruum

Koosolekuruum

Koosolekuruum mängib ettevõttes väga olulist rolli. Ühest küljest peab oma töötajad panema lennukalt mõtlema, kuid teisest küljest peab olema esinduslik külalistele ning väljendama ettevõtte olemust ja väärtusi. OCCO valikus on suur hulk tooteid nagu näiteks toolid, lauad, vaibad ja muud sisustuselemendid, mis muudavad iga koosolekuruumi inspireerivaks, omanäoliseks ja meeldejäävaks.

Köögimööbel

Köögimööbel

Ka tööl olles saab igati tervislikult toituda, kui selleks luua võimalused! Aitame luua funktsionaalse köögi kontorisse, kus võimalus valmistada lõunasööki, kosutada end hea ja paremaga või lihtsalt nautida kohvi või teed.

Võta meiega ühendust.

Kui soovid lisainfot meie toodete või teenuste kohta, siis võta meiega julgesti ühendust ja me aitame Sind rõõmuga!

+372 5561 1465 occo@occo.ee

Personaalne päring

Tavalised sisustuslahendused mind ei köida. Soovin OCCO-lt midagi uut ja värsket.

PERSONAALNE PÄRING

SAADA PÄRING

  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum