fbpx

Liitu meie tiimiga

OCCO on läbinisti Eesti ettevõte. Loome kaasaegses sisustusvaldkonnas uusi trende ning tänu meie uudsele digitööriistale saavad sisearhitektid üle maailma oma igapäevatööd lihtsamini ja efektiivsemalt teha.

OCCO on juhtiv sisustusteenuse pakkuja

Meie soov on pakkuda igale kliendile ainulaadset sisustusteenust, mis on mugav, personaalne ning ületab kõik ootused.

Loe meist pikemalt

Tule mulle töökaaslaseks!

Rakell / laienemine

Mõtleme OCCOs alati, kuidas saaks kiiremini, kõrgemale ja kaugemale. Siin leidub igale ideele kuulajaid ja kaasamõtlejaid. Tänu sellele olen kolleegidelt nii mõndagi õppinud ning saanud põnevaid väljakutseid vastu võtta. Meil on koos ägeda karakteriga elurõõmsad inimesed, kelle lõputu energia ja hea huumorimeel panevad mind kodukontorile hoopis kontorit eelistama!

Martin / B2B müük

Ambitsioonikaid inimesi on igas ettevõttes, kuid paraku ei leia nad endale alati reaalset väljundit. OCCO teeb eriliseks see, et siin on igaühel väga hea võimalus eneseteostuseks. OCCO-s usaldatakse oma inimesi ning julgustatakse kõiki aktiivselt kaasa mõtlema ja ideid genereerima. Tahame alati pakkuda midagi uut ja paremat.

Katriin / logistika

Rutiini OCCO-s kartma ei pea! Probleemid, mida oma töös igapäevaselt lahendada saan, on tõeliselt põnevad ja panevad ka kõige loomingulisema inimese heas mõttes proovile. Peale mitmekülgsete ülesannete, on mul ka igalt oma kolleegilt palju õppida. Hindan väga, et saan töötada nii inspireerivas seltskonnas!

Marten / PIM süsteemid

Mu kolleegid on professionaalselt inspireerivad ja tõesti oma ala parimad, ent töökeskkond pole samas liiga tõsine ja töökaaslane on ka lahe sõber. OCCO-s töötades olen aru saanud, et kui ettevõttes on hea töökultuur, loksuvad ka kõik muud asjad justkui iseenesest paika.

Sobid meie tiimi hästi, kui

tahad oma tööga väärtust luua

Meie eesmärk on igat klienti positiivselt üllatada ja pakkuda alati rohkem kui ta oodata oskab. Tulemus on see, mille nimel töötame. Samas ei unusta me kunagi nautida ega tähistada protsessi koos kogu selle valu ja võluga.

oled uuendusmeelne ja uudishimulik

Tahad teada, miks asju tehakse just nii nagu neid tehakse. Oled alati orienteeritud sellele, kuidas saaks paremini ja veelgi ägedamalt. Sa ei taha käia lihtsalt ajaga kaasas, vaid soovid olla ise trendilooja.

hindad iseseisvust

Seejuures mõistad, kui asendamatu on tugev meeskond sinu ümber. Panustad meie ühtsesse tiimi nii oma teadmiste, kogemuste, kui ka avatud suhtumisega. Inspireerime üksteist heade mõtete ja tegudega.

oled hingelt maailmamuutja

Soovid päriselt asju ümber kujundada ja aidata kaasa sellele, et maailm oleks parem koht, kus elada. Otsid ja leiad viise suuri tegusid korda saata. Igas väljakutses näed võimalust.

Hetked OCCO-s