fbpx

Liitu meie tiimiga

Vabad positsioonid

OCCO on läbinisti Eesti ettevõte. Loome kaasaegses sisustusvaldkonnas uusi trende ning tänu meie uudsele digitööriistale saavad sisearhitektid üle maailma oma igapäevatööd lihtsamini ja efektiivsemalt teha.

Vabad positsioonid

OCCO on juhtiv sisustusteenuse pakkuja

Meie soov on pakkuda igale kliendile ainulaadset sisustusteenust, mis on mugav, personaalne ning ületab kõik ootused.

Loe meist pikemalt

Tule mulle töökaaslaseks!

Martin / B2B müük

Ambitsioonikaid inimesi on igas ettevõttes, kuid paraku ei leia nad endale alati reaalset väljundit ega õiget rakendust. OCCO teeb eriliseks see, et siin on igaühel väga hea võimalus eneseteostuseks. OCCO-s usaldatakse oma inimesi ning julgustatakse kõiki aktiivselt kaasa mõtlema ning innovaatilisi ja loomingulisi ideid genereerima. Tahame alati pakkuda midagi uut ja paremat.

Katriin / logistika

Rutiini OCCO-s kindlasti kartma ei pea! Probleemid, mida oma töös igapäevaselt lahendada saan, on tõeliselt põnevad ja panevad ka kõige loomingulisema inimese kukalt kratsima. Peale mitmekülgsete ülesannete, on mul ka igalt oma kolleegilt palju õppida. Hindan väga, et saan töötada nii inspireerivas seltskonnas ja end pidevalt proovile panna!

Ronald / bränd ja disain

Olles juhtinud ka päris enda disainistuudiot, oli minu jaoks suur samm pühenduda kellegi teise ettevõttele ning üheainsale brändile ja tootele. Õnneks on koos OCCO tiimiga see ülemink olnud väga sujuv ja nauditav. Veelgi enam, olen saanud enda rolli ettevõttes arendada ning võtta vastutust mitte ainult toote, vaid ka kogu OCCO brändi eest. Kui otsid kohta, kus ennast tõestada ja areneda, on OCCO kindlasti selleks õige koht!

Sobid meie tiimi hästi, kui

tahad oma tööga väärtust luua

Meie eesmärk on igat klienti positiivselt üllatada ja pakkuda alati rohkem kui ta oodata oskab. Tulemus on see, mille nimel töötame. Samas ei unusta me kunagi nautida ega tähistada protsessi koos kogu selle valu ja võluga.

oled uuendusmeelne ja uudishimulik

Tahad teada, miks asju tehakse just nii nagu neid tehakse. Oled alati orienteeritud sellele, kuidas saaks paremini ja veelgi ägedamalt. Sa ei taha käia lihtsalt ajaga kaasas, vaid soovid olla ise trendilooja.

hindad iseseisvust

Seejuures mõistad, kui asendamatu on tugev meeskond sinu ümber. Panustad meie ühtsesse tiimi nii oma teadmiste, kogemuste, kui ka avatud suhtumisega. Inspireerime üksteist heade mõtete ja tegudega.

oled hingelt maailmamuutja

Soovid päriselt asju ümber kujundada ja aidata kaasa sellele, et maailm oleks parem koht, kus elada. Otsid ja leiad viise suuri tegusid korda saata. Igas väljakutses näed võimalust.

Hetked OCCO-s

Vabad positsioonid

 • Loe lisaks

  Koos loome läbimõeldud ja inspireerivad ruumid igale kliendile!

  Vaata lisa
 • Loe lisaks

  Aita meil luua läbimõeldud sisustuslahendusi Prantsusmaal!

  Vaata lisa
 • Loe lisaks

  Oled ambitsioonikas ja julge, tahad rakendada oma potentsiaali Eestis ja rahvusvaheliselt?

  Vaata lisa

Soovid liituda OCCO tiimiga, aga ei leidnud endale meelepärast tööpakkumist? Anna endast märku!

Kirjuta meile