Privaatsuspoliitika

Tingimused ja muudatused
OCCO-s, mille veebileht asub aadressil www.occo.ee, on meie üheks peamiseks prioriteediks külastajate privaatsus. Käesolev privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet selle kohta, millist informatsiooni OCCO kogub ja salvestab, ning kuidas me seda infot kasutame.

 

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebitegevuste kohta ja kehtib meie veebilehe külastajatele seoses teabega, mida nad OCCO-ga jagavad ja/või OCCO-lt koguvad. See poliitika ei kehti teabe kohta, mida kogutakse offline või muude kanalite kaudu peale selle veebilehe. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, kuid anname oma parima, et hoida meie privaatsuspoliitika ajakohase ja kättesaadavana meie kodulehel. Külastajate isikuandmete vastutavaks töötlejaks on SV Trading OÜ. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust aadressil occo@occo.ee.

 

Sul on alati õigus pöörduda oma andmete kaitsmiseks Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole. Andmekaitse Inspektsiooni näol on tegemist riikliku asutusega, mille poole on võimalik pöörduda ka isikuandmete kaitse teemadel konsultatsiooni või abi saamiseks.

 

Nõusolek
Meie veebilehte kasutades nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja selle tingimustega.

 

Teave, mida kogume
Kui palume teil esitada oma isikuandmed, selgitame seejuures, milliseid andmeid ja miks me kogume.

 

Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada teie kohta lisateavet nagu teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, saadetud sõnumi ja/või manuste sisu ja mis tahes muu teave, mille meile esitate.

 

Kuidas me teie teavet kasutame
Kasutame kogutavat teavet mitmel viisil, sealhulgas:

 • Meie veebilehe käigushoidmiseks ja hooldamiseks
 • Meie veebilehe täiustamiseks, isikupärastamiseks ja laiendamiseks
 • Analüüsimaks, kuidas te meie veebilehte kasutate
 • Uute toodete, teenuste, funktsioonide ja funktsionaalsuste arendamiseks
 • Teiega suhtlemiseks kas otse või mõne meie partneri kaudu, sealhulgas klienditeeninduse eesmärgil, et pakkuda teile veebisaidiga seotud värskendusi ja muud teavet ning turundus- ja reklaamieesmärkidel
 • Teile e-kirjade saatmiseks
 • Pettuste tuvastamiseks ja ärahoidmiseks

 

Logifailid
OCCO järgib logifailide kasutamise standardprotseduuri. Need failid tekitavad külastajate kohta veebilehtede külastamisel logi. Seda teevad kõik hostimisettevõtted ja see on osa hostimisteenuste analüüsist. Logifailidega kogutav teave sisaldab internetiaadresse (IP), brauseri tüüpi, internetiteenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viitavaid/väljuvaid lehti ja klikkide arvu. Need andmed ei ole seotud ühegi isikut tuvastava teabega. Teabe eesmärk on suundumuste analüüsimine, veebilehe haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebilehel ja demograafilise teabe kogumine.

 

Küpsised ja veebimajakad
Nagu iga teine ​​veebileht, kasutab ka OCCO “küpsiseid” (cookies). Neid “küpsiseid” kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste ja külastajate poolt vaadatud veebilehtede salvestamiseks. Seda teavet kasutatakse kasutajate kogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastaja brauseri tüübile ja/või muule teabele.

 

Reklaamipartnerite privaatsuspoliitika
Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnoloogiaid, nagu “küpsised”, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja OCCO veebilehel kuvatavates linkides ning mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Nende tehnoloogiate kasutamisel saavad reklaamipartnerid teie IP-aadressi automaatselt. Nimetatud tehnoloogiaid kasutatakse reklaamipartnerite reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebilehtedel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et OCCO-l ei ole juurdepääsu ega kontrolli nende “küpsiste” üle, mida kasutavad kolmandatest osapooltest reklaamijad.

 

Kolmanda osapoole privaatsuspoliitika

OCCO privaatsuspoliitika ei kehti teistele reklaamijatele ega veebilehtedele. Seetõttu soovitame teil üksikasjalikuma teabe saamiseks tutvuda kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuseeskirjadega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatud valikutest loobumise kohta.

Saate “küpsised” keelata oma brauseri individuaalsete valikute kaudu. Täpsema teabe saamiseks “küpsiste” haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate nende brauserite vastavatelt veebilehtedelt.

 

CCPA privaatsusõigused (ärge müüge minu isikuandmeid)

CCPA alusel on tarbijatel muuhulgas õigus:

 • nõuda, et ettevõtja, kes kogub tarbija isikuandmeid, avalikustaks kategooriad ja konkreetsed isikuandmete osad, mida ettevõte on tarbijate kohta kogunud
 • nõuda, et ettevõte kustutaks kõik tarbija kohta kogutud isikuandmed.
 • nõuda, et ettevõtja, kes müüb tarbija isikuandmeid, ei müüks tarbija isikuandmeid.

 

Kui esitate taotluse, on meil teile vastamiseks aega 30 päeva. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

 

GDPR andmekaitseõigused
Soovime veenduda, et olete täielikult teadlik kõigist oma andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on õigus järgmisele:

 • Juurdepääsuõigus – Teil on õigus nõuda oma isikuandmete koopiaid. Võime selle teenuse eest küsida väikest tasu.
 • Õigus andmete parandamisele – teil on õigus nõuda, et me parandaksime mis tahes teabe, mis teie arvates on ebatäpne. Samuti on teil õigus nõuda, et täiendaksime teavet, mis teie arvates on puudulik.
 • Õigus kustutamisele – teil on teatud tingimustel õigus nõuda, et me kustutaksime teie isikuandmed.
 • Õigus piirata töötlemist – teil on teatud tingimustel õigus nõuda, et me piirame teie isikuandmete töötlemist.
 • Õigus esitada vastuväiteid töötlemisele – teil on teatud tingimustel õigus esitada vastuväiteid teie isikuandmete töötlemisele meie poolt.
 • Õigus andmete teisaldamisele – teil on õigus nõuda, et me edastaksime kogutud andmed teatud tingimustel teisele organisatsioonile või otse teile.

 

Vastava taotluse esitamisel on meil teile vastamiseks aega 30 päeva. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

 

Laste teave
Lisaks eelnevale on meie prioriteediks ka laste kaitsmine interneti kasutamisel. Julgustame vanemaid ja eestkostjaid laste veebitegevust jälgima, selles osalema ja lapsi selles osas juhendama.

OCCO ei kogu alla 13-aastastelt lastelt teadlikult isikut tuvastavat teavet. Kui arvate, et teie laps esitas meie veebilehel sellist teavet, soovitame teil meiega viivitamatult ühendust võtta ja teeme kõik endast oleneva, et selline teave viivitamatult meie registritest eemaldada.