fbpx

Otsing

Postitus   /   Novermber 2019

Modernne eklektika Rotermanni kvartalis

Modernne eklektika Rotermanni kvartalis

Galina enda sõnul sai ta korteri loomisel eelkõige inspiratsiooni Rotermanni moodsast linnakeskkonnast endast. „Rotermanni kvartal on tõeliselt inspireeriv keskkond, mis on jõuline, värviküllane, eklektiline ja innovatiivne – kõike seda tahtsin peegeldada ka korteri enda olemuses,“ sõnas Burnakova.

„Ma lähenesin kogu korteri loomisele väga filmilikult, käsitledes igat ruumi justkui eraldi stseeni. Mulle meeldivad värvid! Ja julged värvid! Ja neid ma ka rõõmuga disainkorteri puhul kasutasin – fookuses hoidsin ikka selleaastaseid trendivärve – tumeroheline, korall ja oranž – mis põimitud huvitavatesse kooslustesse. Erilist rõhku panin aga vastandtoonidega mängimisele, mille puhul sain erilised mööbliesemed tõeliselt hästi välja tuua,“ sõnas Galina.

OCCO poolt oli Galina jaoks abiks disainer Kadri Karjatse, kes oli talle kogu projekti vältel justkui paremaks käeks. Kadri sõnul oli koostöö Galinaga suurepärane. „Mulle meeldib Galina juures eriti see, et ta on väga konkreetne ning omab väga selget nägemust ja arvamust. Olgugi, et tegemist on sisearhitektiga, kes on väga kalkuleeriv ja põhjalik, on ta samal ajal ka tohutult loominguline ja täis lennukaid ideid,“ lisas Kadri.

Galina sõnul iseloomustab korterit väga mänguline ja irooniline stiil. „Minu eesmärk oligi tekitada teatud elementidega vau-efekt. Nagu näiteks superstiilne statement must köök, ootamatu ahvidega tapeet ja kärts-oranžid mööbliesemed. Selles korteris on peidus nii palju nüansse, mõnusat twist-stiili, huumorit ja viiteid filmilikkusele. Ma loodan, et tulemus peegeldab seda, kuivõrd palju ma nautisin kogu protsessi,“ lisas ta.

„OCCOga koostöö puhul meeldis mulle enim nende lai valik ja võimalus olla mänguline. Ma ei saanud mitte mängida ainult toodetega vaid ka materjalide, värvide ja mudelitega, sest võimalusi oli lihtsalt nii palju. Ma tunnen, et leidsin üles tõelised pärlid Euroopa ja Skandinaavia parimatelt brändidelt ning seda suuresti ka Kadri abiga, kes oskas omakorda mind suunata põnevate brändide juurde, kellega ma nii lähedalt polnud veel kokku puutunud,“ nentis Galina.

Kadri sõnul on OCCO roll olla sisearhitekti parem käsi. „Omalt poolt tegin ma kõik selleks, et protsess oleks Galina jaoks võimalikult lihtne. Aitasin leida sobivad tooted, sobivad materjalid, assisteerisin ja organiseerisin ka vajalikud 2D ja 3D visuaalid. Galina sai olla loov ja viia oma unistused toeks ning minu roll oli olla toetavaks taustajõuks, et see nii öelda tõeline magic saaks toimuda,“ ütles Kadri.

OCCO teeb koostööd väga paljude erinevate andekate sisearhitektidega. Kui tunned, et tahaksid luua oma unelmate kodu, aga ei tea kust ja kellega koostööd alustada, siis võta meiega ühendust. Aitame Sul leida õige alguspunkti, leida sobiv sisearhitekti ning teha Sinu unistused üheskoos teoks!

Lihtsalt kirjuta kadri@occo.ee ning hakkame pihta!

Tagid

  • disainkorter
  • galinaburnakova
  • kodu
  • sisearhitekt
  • sisustamine
  • sisustus

LOE VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum