fbpx

Otsing

Postitus   /   October 2020

Kodu nagu Hollywood´i filmis

Kodu nagu Hollywood´i filmis

Just sellist meeleolu õhkab meie värskelt valminud ja põnevalt sisustatud värviküllane Kadrioru korter. Kust sai sisedisainer Aurélie Desmas inspiratsiooni nii ägedaks sisekujunduseks? Loe täpsemalt meie intervjuust.

Korter on tõeliselt põneva värvilahendusega! Millest on see inspireeritud?

Kõik sai alguse meie esimesest kohtumisest, kui klient ütles, et ta unistab roosast köögist. Samuti, pidevate tööreiside tõttu tuleb tal väga palju aega veeta hotellitubades, kus värvilahendused kipuvad olema monotoonselt beežid, valged ja hallid. Koju soovis ta täpselt vastupidist lahendust. Kui hakkasin projektile kontseptsiooni välja töötama, sai mulle selgeks, et peaksin uurima Wes Anderson´i filmide esteetikat- julgeid värve ja sümmeetriat, et kirgas värvipalett mõjuks siiksi lõõgastavalt.

Kas selliste julgete kombinatsioonide puhul tuleb järgida ka teatavaid reegleid?

Seda on raske öelda, sest värvid on väga isiklik teema. Antud korteris võtsin suunaks sajandi keskpaiga modernse stiili ja mängisin just selle ajastu tüüpilise värvipaletiga- oranž, sinep jne. Lisasin ka põhitoone- rohelist, punast, kollast, et üldpilt ei mõjuks liiga “sügiseselt”.

Kui on üldse võimalik valida, siis milline on sinu enda lemmiktuba siin korteris?

Kahtlemata köök! Ma arvan, et sisekujundajana on roosa köögi loomine ja teiste materjalidega harmoonias ellu toomine üks ainulaadne kogemus. Samuti, värviline terratso, mida materjalina ei ole üldse kerge hooldada, sobib köögi tagaseinale ideaalselt!

Tubades leidub seintel põnevat plakatikunsti – kust need aarded pärinevad? 

Plakatid ja seinakunst kuulus kliendile juba varem- need on tema imepärased leiud vanakraamiturult.
Maakaardid seintel, mida Prantsusmaal vanasti koolides kasutati, olid meile justkui märgiks, et oleme loodud koostööks, sest olen ise samuti prantslanna.

Jaga meiega mõni efektne sisustusnipp või trikk, mida siin korteris rakendasid?  

Sisekujundajana on minu üheks nipiks see, et paigutan igasse ruumi elemendi eelmisest ruumist, et kogu korterist moodustuks tervik. Iga tuba sisaldab umbes 20% eelmisest – näiteks koridori ehib rohelise-sinise-roosa kirju tapeet, millest sinine ja roheline juhatavad sind elutuppa ning roosa otse samatoonilisse kööki.

Millised on põhilised kanalid, kust sisekujunduseks uusi ideid ammutad?

Ma olen väga suur Instagrami fänn ning jälgin tohutult paljude erinevate disainerite kontosid, alates arhitektuurist, maastikufotograafiast kuni illustratsioonide ja filmideni välja.

OCCO teeb koostööd väga paljude andekate sisekujundajate ja sisearhitektidega. Kui tunned, et tahaksid luua oma unelmate kodu, aga ei tea, kuidas ja kellega koostööd alustada, siis võta meiega julgesti ühendust! Aitame sul leida õige alguspunkti, sobiva sisearhitekti ning teeme sinu unistused üheskoos teoks!

Tagid

LOE VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum