JMV Motorsil sai valmis uus ja äge autosalong, mille loomisele aitas kaasa ka OCCO. Salongile stiilse sisekujunduse loonud Studio Ood sisekujundaja Maarja Malvre räägib, kuidas kõik valmis ning mis on uue salongi puhul erilist.

Salongi loomise eesmärgiks oli likvideerida vana salongi kitsaskohad, põhiline neist oli ruumipuudus. “Tahtsime luua luksuslikku, suurt ning loogilise ruumilahendusega müügisalongi,” märgib Malvre. “Tahtsime, et sisekujunduses oleksid kvaliteetsed ja läbimõeldud lahendused.”

Salongi kujundus on JMV Motorsi tiimi jaoks oluline, sest see annab edasi stiili, kvaliteeti ja suhtumist nende toodetesse ja teenustesse. Uue salongi kujundusstiili kirjeldab Malvre kombona tänapäevasest ja ajatust.

Kõige suuremat rõhku pandi tonaalsusele ja valgustusele: “Me ei soovinud, et oleks järjekordne steriilne ja ülevalgustatud autosalong, tahtsime hubast ruumi, kus kliendid ja töötajad tunneksid ennast koduselt ja tuleksid kasvõi niisama aega veetma – kohvile või dringile,” selgitab Malvre.

See mõte on ennast juba õigustanud – siin on peetud mitu pidu, üks sünnipäev ja muid üritusi. “Multifunktsionaalne kasutus ja hea vaib on märksõnad.”

Salongis on müügiala, mida täiendab baar ja lounge. Lisaks kabinetid, mõned avatud töökohad, koosolekuteruum ning köök. “Meie lemmikalaks on aga kliendinurk/puhkeala, kus on loodud luksuslik atmosfäär mugavate diivanitega, dekoratiivkamina ja stiilse baarinurgaga,” toob Malvre välja.

Kabinetid on klaasist vaheseintega, et loomulik valgus ka sinna jõuaks. Kuna salong asub jätkusuutlikult toimivas majas, siis taheti tuua sisse võimalikult palju taimi ja rohelust.

Kuna JMV Motors oli sisekujundaga juba varem koostööd teinud, siis anti talle suures plaanis vabad käed. Tulemusega jäi JMV Motorsi tiim väga rahule. Malvre ütleb, et tema on omakorda OCCOga varem koostööd teinud ning seetõttu oli seda projekti koos OCCOga hea vedada. “Kliendi jaoks läks ka kõik muretult – lõpuks jäi vaid sissekolimise rõõm.”