fbpx

Otsing

Kontor

Pakume personaalset "võtmed kätte" sisustusteenust sinu ettevõttele. Teame kui väärtuslik on sinu aeg ja seepärast hõlmab OCCO professionaalne täisteenus endas kõrgetasemelisi 3D renderdusi, mööblijooniseid, paigaldust ja järelteenindust. Usalda oma kontori sisustamine meie kätesse ja garanteerime, et lõpptulemuseks on töökeskkond, kus kõik tunnevad end hästi ja mugavalt.

Aitame luua töökeskkonna, mis vastab sinu töötajate vajadustele.

Vaata tehtud töid

Meetod

1

Personaalne kohtumine

Esmasel kohtumisel selgitab professionaalne disainer välja kliendi eelistused, soovid ja ootused lõpplahendusele. Samuti lepitakse kokku sobivas hinnatasemes.

2

Sisustuslahenduse koostamine

Vastavalt kliendi soovidele loome esmased moodboard´id. Võtame arvesse nii hetke sisustustrende, kliendi soove kui ka ettemääratud eelarvet.

3

Visualiseerimine ja eelarvestamine

Selleks, et kliendil tekiks terviklikum arusaam lõpptulemusest, loome 3D vaated, täpsustame kujunduse pisidetaile ning koostame veelgi täpsema eelarve.

4

Võtmed kätte

Meie projektijuht seisab selle eest, et kõik projektid oleksid valmis õigeks tähtajaks ning ületaksid igati ootusi, tagades kliendi 100%-lise rahulolu.

VAATA VEEL
VAATA VEEL
VAATA VEEL
Tehtud tööd

Oleme sisustanud enam kui 450 000 ruutmeetrit kontoripinda enam kui 1200 ettevõttes rahvusvaheliselt.

ROTERMANN CITY
SKELETON
TOPIA
TWILIO
PHILIP MORRIS
MAPRI EHITUS
SILBERAUTO
RE KINNISVARA
OP FINANCE AS
R-KIOSK
LIFT99
ÜHISTEENUSED
Vaata kõiki

Tootekategooriad

Puhkeala

Puhkeala

Moodne kontor soosib ka mugavaid ja inspireerivaid puhkehetki. Sest ikka on vaja kiirel tööpäeval leida aega, et hetkeks nautida vaikust ja rahu ning samal ajal mõtteid koguda ja inspiratsiooni ammutada. Meie valikus on suur hulk põnevat mööblit ja funktsionaalset mööblit, mis sobilikud just nimelt puhkealale. Lisaks on meil palju ideid, kuidas lihtsal moel sisustuselementide ja rohelusega luua keskkond, kus mõistus puhkab ja hing kosub!

Töölaud

Töölaud

Milline on hea töölaud? Kui kunagi pidi üks korralik kontorilaud olema väärikalt massiivne ja mahutama palju, siis tänapäeval on need omadused teisejärgulised. Kui soovid pakkuda oma töötajatele sobivaid kontorilaudu, siis OCCO valikus on suur hulk ruumisäästlikke kuid ka ergonoomilisi kontorilaudu, mis muudavad töökeskkonna kauniks ja tervislikuks.

Töötool

Töötool

Me veedame märkimisväärselt suure osa oma ajast tööl ning seetõttu on tool üks meie olulisemaid töövahendeid, mille valimisel tuleb olla väga hoolikas. OCCO valikus on suur hulk silmapaistvaid töötoole, mis on suurepärase disainiga, sel juurel ergonoomilised ning ka kvaliteetsed. Kõikide meie pakutavate toolide puhul on kasutatud kaasaegset terviseinstituutide know-how’d, et luua kasutajale tõeliselt mugav ja tervisesõbralik istumiskogemus.

Teised meist

Mul on väga hea meel, et OCCO on andnud mulle võimaluse luua kujundus nende Maakri salongile. Tänu mitmetele erinevatele projektidele on meil juba välja kujunenud meeldiv koostöö. Ma usun, et nende tootevalik on piisavalt mitmekülgne, et igaüks saab nende abil luua oma unistuste interjööri.

 

Ele Valge
Sisekujundaja

Vajasime tulevikuplaanide elluviimiseks keskkonda, mille saame kujundada ja luua lähtuvalt ettevõtte vajadustest. IT, kliendioperatsioonid ja kõnekeskus vajavad tegutsemiseks erinevaid lahendusi, mistõttu kaasasime planeerimisse oma valdkonna võtmeinimesed, et tulemus saaks koostöö ja tulemuslikkuse seisukohalt parim.

Veiko Valkiainen
MyJar juht

Meie koostöö OCCOga uue büroo planeerimisel ja siselahenduste väljatöötamisel oli väga meeldiv. Selgelt tuntav oli väga professionaalne lähenemine kliendi poolt esitatud mõtetele, küsimustele ning nendele lahenduste pakkumine kliendi soove ja vajadusi arvestades.

Aivar Pilv
LEADELL Pilv Advokaadibüroo juhtivpartner ja vandeadvokaat

Oled väsinud standardlahendustest?

Kui soovid lisainfot meie toodete või teenuste kohta, siis võta meiega julgesti ühendust ja me aitame Sind rõõmuga!

Jarmo Oidermaa Kontori osakonna müügijuht +372 5561 1465 jarmo@occo.ee

Personaalne päring

Tavalised standardlahendused mind ei köida. Soovin OCCO-lt midagi uut ja värsket.

PERSONAALNE PÄRING

SAADA PÄRING

  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum

Blogi

Ole kursis kõige uuemate sisustustrendidega ning tutvu lähemalt meie tehtud projektidega.

Virtuaalreaalsus on oluline abimees sisustamisel

Virtuaalreaalsus on oluline abimees sisustamisel

VAATA VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum