fbpx

Otsing

Postitus   /   August 2019

Kuidas oma üürikorter rohkem teenima panna?

Kuidas oma üürikorter rohkem teenima panna?

Kinnisvara on üks lihtsamaid mooduseid, kuidas oma põhisissetulekule lisa teenida ning õnneks on väga mitmeid võimalusi ja lahendusi, kuidas seda teha.

  1. Üks võimalus on panustada ühele või mitmele kahetoalisele korterile, mis on väga likviidsed ja üürnike seas enim nõutud.
  2. Teine variant on näiteks ka luua luksuskorter, mille eest saad küsida tunduvalt kõrgemat üürihinda.
  3. Kolmandaks võid panustada hoopiski lühiajalisele üürile, võttes abiks Airbnb, Booking.com-i või mõne muu vahendaja.

Hoolimata sellest, milline on sinu ärimudel, tuleb alati alati meeles pidada, et kinnisvaral ja kinnisvaral on vahe. Ning tihtipeale on vaid üks põhjust, mis aitab pea alati suurendada üüriinvesteeringu atraktiivsust ja ühes sellega ka  sinu enda tootlikkust – nimelt see, kui üüripind on stiilselt sisustatud ja võtab arvesse tänapäeva inimese vajadusi.

Näide 1 – kahetoaline korter

Statistika järgi on suurem osa üürnikke noored inimesed, kes on alles hiljuti iseseisvat elu alustanud. Olles töötanud veel kaunis lühikest aega, napib neil vahendeid päris oma kodu soetamiseks ning nad eelistavad kodusid, kus on juba ka kõik vajalik elamiseks olemas. Seetõttu sobivad neile hästi väiksemad üürikorterid, mis on pigem keskmises hinnaklassis. Kõige populaarsem valik nende puhul on alati kahetoalised korterid.

Kuid kahetoalisi kortereid leidub teatavasti lademetes. Kui paned vastavad filtrid sisse ükskõik mis kinnisvaraportaalis on tulemuseks sadu sarnaseid kortereid üle terve linna. Kuid lihtne reegel on see, et enim klikke saavad need objektid, mis paistavad teistest silma oma sisustuse poolest.

Kuid see ei tähenda sugugi, et peaksid kulutama rohkelt oma aega ja terve varanduse, et luua eristuv korter. Meie kogemus näitab, et kahetoalise korteri saab stiilselt ja funktsionaalselt sisustada juba kõigest 9000 euroga ja muide, seda koos köögimööbliga! Meie poole pöördudes on su esmaseks kontaktiks personaalne disainer, kes on kogu protsessi vältel sinu jaoks olemas võimalike küsimuste ja mõtete korral. Ning just disainer on ka see, kes koostab vastavalt sinu soovidele ja ka rahalistele võimalustele täieliku lahenduse. See tähendab, et sa saad ühest kohast kogu vajamineva sisustuse ning seda eriti headel tarnijate jaoks pakutavate soodushinnaga, mis kehtivad vaid OCCO täislahenduse klientidele.

Näide 2 – luksuskorter

Noorte inimeste kõrval on teiseks suureks üürnike grupiks välismaalased, kes elavad Eestis ajutiselt ja kelle jaoks on seetõttu üürimine ainuõige lahendus. Sageli on tegemist tippspetsialistiga, kes saabub siia seoses kindlate töökohustustega, võttes kaasa ka oma pere. Kuid tegemist on ka inimesega, kes seetõttu saab võimaldada endale juba märka uhkemaid elutingimusi ning tema jaoks on luksuskorter suurepärane lahendus.

Vaadates Eesti kinnisvaraturgu, joonistub välja selge puudujääk kvaliteetselt ja maitsekalt sisustatud luksuskorteritest. Trendid näitavad, et peamiselt on kalli hinna taga kas hea asukoht või siis korteri keskmisest suurem pindala – kuid korter ise on suhteliselt läbimõtlematult sisustanud. Seetõttu on silmapaistvalt sisustatud korter oluline konkurentsieelis, mis võimaldab küsida keskmiselt 17% kõrgemat üürihinda. Pikas perspektiivis on see ikka korralik võit!

Näiteks oleme oma klientide pealt näinud, et kui nad on OCCO abiga korteri sisustanud, saavad nad keskmiselt küsida kuus oma korteri eest lausa 2200 €.  Seega, kui sul on olemas tõesti hea asukoha ja planeeringuga korter, kuid tunned, et korteri karakterist jääb puudu, siis pöördu meie poole. Meie personaalne disainer pakub välja kõik vajalikud tooted ja lahendused, mille kogumaksumus on oluliselt soodsam, kui kõiki sisustusesemeid eraldi ostes

Näide 3 – korter lühiajaliseks üüriks

Tänapäeval kogub üha enam populaarsust Airbnb stiilis majutus, sest turistid hindavad vahetumat, ja mis seal salata, ka soodsamat kokkupuudet kohaliku eluga ning koduseid mugavusi, mida hotellitoad paraku ei paku. Kui oled otsustanud investeerida korterisse, mis teenib kasu lühiajalise üüri pealt, on potentsiaalse kliendi jaoks  korteri visuaalne väljanägemine vaat et kõige olulisem kriteerium. Enamik lühiajalistest üürnikest ei saa korterit eelnevalt isegi mitte külastada, seega langetatakse otsus puhtalt fotode põhjal.

OCCO personaalse disaineri ja täislahenduse teenuse abil saad sisustada lühiajaliseks üüriks mõeldud korteri nii, et see näeb hea välja nii fotodel kui päriselus. Meie tugevuseks on kindlasti ka see, et pakume vaid kvaliteetset mööblit mis tähendab, et tulemus püsib nägus ka veel pikki aastaid ning ka kõrged hinnangud klientide poolt on kerged tulemad.

Nagu näha, saab üüriärile läheneda mitut moodi. Eespool loetletud on vaid mõned võimalikest lahendustest ja kindlasti on veel teisigi häid meetodeid, kuidas üürikorteri abil kasumit teenida. Mis iganes äriidee sa ka valid – OCCO pakub sobivas hinnaklassis sisustuse täislahenduse just sinu korterile, muutes selle atraktiivseks ja tulusaks üüriinvesteeringuks.

Soovid abi korteri sisustamisel? Vaata täpsemalt siit!  

Tagid

  • investeering
  • kodu
  • üürikorter

LOE VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum