fbpx

Otsing

Postitus   /   October 2019

Uus tervikliku lähenemisega sisustussalong, kust saab tellida kõike

Uus tervikliku lähenemisega sisustussalong, kust saab tellida kõike

Head uudised kõigile sisustamise sõpradele: juunis avas Tallinnas Maakri kvartalis uksed OCCO sisustussalong, kus saab uudistada Itaalia köögi- ja garderoobilahendusi ning lisaks saab tutvuda kõigi OCCO brändidega, mille abil saab terve kodu sisustada vastavalt soovitud stiilile ja eelarvele. Salongist saab tellida kõike – köögimööblist väiksemate aksessuaarideni. Vaatame, mida põnevat ja inspireerivat salongis leidub.

Värske salongi pärliks on Itaalias käsitööna valminud laavakivist esipaneelidega näidisköök, mida saab Eestis tellida ainult OCCO kaudu. Lisaks sellele, et tegemist on looduslikult kordumatu ja ülimalt vastupidava materjaliga, kaunistab seda kaunis  sissepressitud muster, mis kujutab endast Pompei linnakaarti. Köök jätab elegantse ja väga väärika mulje, tehes kummarduse kunagisele kadunud kultuurile.

Lisaks eksklusiivsele laavakivist köögile saab OCCO salongis tutvuda traditsioonilisemate mööbli lahendustega. Kõikide köökide juurde saab välja valida ka sobiva köögitehnika.

Sellelaadseid kööke täiendavad ahhetamapanevad garderoobid

OCCO sisustussalongi tasub tulla inspiratsiooni koguma ka unelmate garderoobi jaoks. Salongis on muuhulgas väljas eksklusiivne moodulitest koosnev garderoob, mille puhul on kasutatud väga erilisi materjale nagu suitsuklaas ja nahk.

OCCO sisustussalongi tasub tulla inspiratsiooni koguma ka unelmate garderoobi jaoks. Salongis on muuhulgas väljas eksklusiivne moodulitest koosnev garderoob, mille puhul on kasutatud väga erilisi materjale nagu suitsuklaas ja nahk.

Unikaalsest väljapanekust hoolimata ei pea OCCO salongist sugugi lahkuma vaid kõige kallima lahendusega – luksusgarderoobide kõrval on salongis esindatud ka suur hulk soodsama hinnaklassi tooteid, mille seast leidub midagi pea igale maitsele.

Kolm kvaliteediklassi

OCCO teenus jaguneb kolme kvaliteediklassi vahel:

Eri kvaliteediklassidesse kuuluvatel toodetel on ka erinevad hinnatasemed, mis kindlustab, et iga klient leiab sobiva lahenduse, mis vastab nii tema soovidele kui rahakotile.

Kogu sisustus ühest kohast

Kõik me teame, kui väsitav võib olla kodu sisustamine, kui selleks tuleb külastada kümneid erinevaid kauplusi. OCCO muudab sisustamise lihtsaks ja rahuldustpakkuvaks tegevuseks, kuna kõik vajalikud sisustusesemed saab soetada ühest salongist. See on äärmiselt mugav ja samas kulusäästlik – soetades kogu sisustuse ühest kohast, saad nautida tarnijate pakutavaid soodustusi, mis kehtivad vaid terviklahenduse klientidele.

Veel ühe boonusena aitavad salongi konsultandid kõiki tooteid omavahel sobitada, et lõpptulemus jääks harmooniline ja maitsekas. Terviklahenduse paketti kuuluvad ka 3D joonised kodu tulevasest sisekujundusest, kus on kasutatud väljavalitud tooteid. See võimaldab lahenduse sobivuses täiendavalt veenduda ja vajadusel viia sisse muudatusi.

Kokkuvõttes tasub alati külastada OCCO salongi, kui sul on vaja kasvõi üht järgnevast:

Oodatud nii eraisikud kui professionaalid

Kodu sisustajate kõrval on OCCO sisustussalongi oodatud ka kinnisvaraarendajad ja -maaklerid, samuti sisearhitektid. Kinnisvaravaldkonna professionaalidel on võimalik tutvuda erinevate lahendustega näidiskorterite sisustamiseks, samuti koostöövõimalustega, pakkumaks värskelt eluaseme soetanud klientidele kodu sisustamise terviklahendust.  

Sisearhitektid on teretulnud uurima kõiki OCCO tooteid ja lahendusi, mida saab kasutada kaasaegsete ja efektsete interjööride kujundamisel.

OCCO salongi saab külastada kokkuleppeliselt aadressil Maakri 19/2. Külastamine tuleb kokku leppida helistades + 372 520 0330.

Tagid

  • sisustus
  • sisustussalong

LOE VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum