fbpx

Otsing

Sisearhitekt

Meie väärtustame oma klientide aega ning teame, et sisearhitekti aeg on loomingu jaoks. Meie disaineri abiga saab sisearhitekt kogu projektijuhtimise enda õlgadelt meie kätte usaldada. OCCO poolt on isiklik disainer, kes pakub professionaalset teenindust, sealhulgas kõrgetasemelisi 3D renderdusi ning mööblijooniseid. OCCO teenus sisaldab ka paigaldust ning järelteenindust. Usalda oma sisustusprojekt meie kätesse ning garanteerime lõpptulemuse, mis ületab ootuseid igati.

Unikaalne lisaväärtus, mida tajuvad ka lõppkliendid.

Meie meeskond on justkui sisearhitekti käepikendus, pakkudes projektile igakülgset professionaalset tuge, alates planeerimisest ning lõpetades jooniste ning järelteenindusega. Meie tootevalik on väga lai, sest töötame ligi 300 tuntud brändiga nii Euroopast kui ka Skandinaaviast. Tooteid on igale maitsele ning mitmes erinevas hinnaklassis.

SANGIACOMO
CALLIGARIS
SCIC
FOSCARINI
BERT FRANK
ICONE LUCE
BROKIS
MENU
WALL & DECO
SABA
Vaata kõiki

Meetod

1

Personaalne kohtumine

Esmasel kohtumisel selgitab meie disainer välja kliendi eelistused ja soovid. Samuti lepitakse kokku hinnatase ja ootused lõpplahendusele.

2

Sisustuslahenduste koostamine

Vastavalt kliendi soovidele loome esmased moodboard’id. Arvesse võtame nii hetke sisustustrende, kliendi soove kui ka ette määratud hinnaklassi.

3

Visualiseerimine ja eelarvestamine

Selleks, et tekiks juba terviklik arusaam lõpptulemusest, loome 3D vaated ning ka konkreetse eelarve. Selles etapis on võimalik juba lihtsalt arvamust avaldada ning kujunduse detaile täpsustada.

4

Võtmed kätte

Meie personaalne disainer seisab selle eest, et kõik projektid oleksid valmis õigeks tähtajaks ning üle ootuste head kvaliteedis.

Kuidas see töötab?

Tule ja tutvu lähemalt meie pakutavate võimalustega! Toodetega on võimalik lähemalt tutvust teha Noblessneri ja Maakri Kvartali salongides.

Kui soovid meie tootevalikuga lähemalt tutvuda või otsid lihtsalt inspiratsiooni, siis telli endale OCCObox koos soovitud brändide kataloogidega.

  • Teie nimi
  • Teie Email

Võta ühendust

Teised meist

Rotermanni disainkorter sai kokku pandud koostöös OCCOga, kes pakkus rikkalikku valikut ning võimaldas ellu viia oma visiooni. Olen avastanud enda jaoks väga hea koostööpartneri.

 

 

Galina Burnakova
Sisearhitekt

Valisin oma esimeseks kodu sisustajaks OCCO. Kogemus nendega on olnud väga tore ja uudne. Kindlasti soovitan ka oma sõpradele ja ka Sulle!

 

 

 

 

Karolin Linamäe
Klient

OCCO on koostööpartnerite kroonijuveel, kellest paremat ei oskagi soovida! Justkui kellavärgina töötav pühendunud ja üliprofessionaalne kollektiiv on nii kliendi kui disaineri jaoks alati olemas, kinkides sellega kauaoodatud võimaluse oma energia ja tähelepanu suunata parimale võimalikule lõpptulemusele!

Tuuli Tohver
Koostööpartner, sisekujundaja
Vaata tehtud töid

Võta meiega ühendust.

Kui soovid lisainfot meie toodete või teenuste kohta, siis võta meiega julgesti ühendust ja me aitame Sind rõõmuga!

Julija Steptšenko Kodu osakonna müügijuht +372 5373 5634 julija@occo.ee

Personaalne päring

Tavalised sisustuslahendused mind ei köida. Soovin OCCO-lt midagi uut ja värsket.

PERSONAALNE PÄRING

SAADA PÄRING

  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum

Blogi

Ole kursis kõige uuemate sisustustrendidega ning tutvu lähemalt meie tehtud projektidega.

Modernne eklektika Rotermanni kvartalis

Modernne eklektika Rotermanni kvartalis

Kuidas sisustada uut kodu naudinguga?

Kuidas sisustada uut kodu naudinguga?

VAATA VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum