fbpx

Otsing

Kontor

RE Kinnisvara

KAMP arhitektidega koostöös valminud RE Kinnisvara kontori puhul oli väga tähtis töötajate heaolu ja kaasaegsed lahendused. Kindlasti pöörati suurt tähelepanu kvaliteetsetele materjalidele, mugavusele ning naturaalsele rohelusele. Bejoti tugitoolide mugavus aitab maandada pinget ning riiulkapid loovad hubase atmosfääri.

Koosolekuruumi puhul oli oluline hea funktsionaalsus ning mugavus. Puidust detailid loovad suurepärase hubasuse ning annavad ruumidele omapärasust. Et töötajatel oleks võimalikult rahulik keskkond, on laudade kõrvale asetatud Götessonsi helisummutavate paneelidega lillekastid.

Teame, kui väärtuslik on aeg, ja seepärast on kliendi jaoks on mugavaim ja lihtsaim töötada ühe kindla partneriga, kes pakub professionaalset teenindust, sealhulgas kõrgetasemelisi 3D renderdusi, mööblijooniseid, paigaldust ja järelteenindust. Meeldivas sünergias ja hästi sujuvas koostöös valmis kliendi jaoks üle ootuste parim lahendus.

Kasutatud tooted

Me töötame ligi 300 tuntud brändiga nii Euroopast kui ka Skandinaaviast. Siin valik toodetest, mida kasutasime antud ruumide sisustamisel.
Töötool

Bejot Booi tugitool

Kabinet

Bejot ox:co tugitool

Kabinet

KFF Arva tool

Avalik ruum

Göttessons Plant Divider

?>

Järgmine
objekt

9938RE Kinnisvara
MediaCom MediaCom
Tagasi

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum