fbpx

Otsing

Kontor

LIFT99

LIFT99 Red Hub’i ruumide sisekujunduse kontseptsiooni ja sisearhitektuurse projekti koostas Kuup Disain. OCCO oli abiks sisustuse terviklahenduse loomisel, pidades silmas kontori funktsionaalsust ja mitmekülgsust. Kontori disain on inspireeritud eesti mütoloogiast, olles nii värvilt kui vormilt julge ja meeldejääv.

Kontoris paiknevad ruumid mööda ringjoont ning ringi element kordub ka sisedisainis. Lisaks visuaalsele efektile sümboliseerib see kogukonda ning ideeded voolavust, mis inimeste vahelises sünergias sünnib. Samast loogikast lähtuvalt on Red Hub’i südamesse paigutatud köögilaud, kuhu inimesed kogunevad, et jagada kogemusi ning leida lahendusi.

Teame, kui väärtuslik on aeg, ja seepärast on kliendi jaoks on mugavaim ja lihtsaim töötada ühe kindla partneriga, kes pakub professionaalset teenindust, sealhulgas kõrgetasemelisi 3D renderdusi, mööblijooniseid, paigaldust ja järelteenindust. Meeldivas sünergias ja hästi sujuvas koostöös valmis kliendi jaoks üle ootuste parim lahendus.

Kasutatud tooted

Me töötame ligi 300 tuntud brändiga nii Euroopast kui ka Skandinaaviast. Siin valik toodetest, mida kasutasime antud ruumide sisustamisel.
?>

Järgmine
objekt

1050LIFT99
Nasdaq Tallinn Nasdaq Tallinn
Tagasi

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum