fbpx

Otsing

Kontor

FUND Ehitus ja FUND Asset

Koostöös Arhitekt11-ga valmis FUND kontor, mille puhul oli väga tähtis hubasus ja väärikus. Toodete värvilahendus toob esile nende eripärasuse ja ei jäta kedagi külmaks. Puidust detailid hoiavad hubasust ja sobituvad erksate toonidega. Quinti manta tugitoolid puhkeruumis loovad mugava keskkonna ja aitavad puhata väsitavatest hetkedest.

Kontoritoolide oranž värvus lisab elurõõmu argiellu ning sobib hästi puidust detailidega. Laudade mustad jalad lisavad jõukust ning klassikat. Narbutas Motion liikuvad lauad on väga head pika tööpäeva mugavamaks muutmiseks ning puidust külgpaneel varjab ära juhtmed.

Teame, kui väärtuslik on aeg, ja seepärast on kliendi jaoks on mugavaim ja lihtsaim töötada ühe kindla partneriga, kes pakub professionaalset teenindust, sealhulgas kõrgetasemelisi 3D renderdusi, mööblijooniseid, paigaldust ja järelteenindust. Meeldivas sünergias ja hästi sujuvas koostöös valmis kliendi jaoks üle ootuste parim lahendus.

Kasutatud tooted

Me töötame ligi 300 tuntud brändiga nii Euroopast kui ka Skandinaaviast. Siin valik toodetest, mida kasutasime antud ruumide sisustamisel.
Kabinet

Narbutas Tango tool

Töölaud

Narbutas Motion laud

Kabinet

Quinti Manta tugitool

Elutuba

Bejot TB laud

Söögituba

Dutchbone Franky pukk

?>

Järgmine
objekt

1218FUND Ehitus ja FUND Asset
MEP Trans MEP Trans
Tagasi

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum