fbpx

Otsing

Postitus   /   September 2019

Myjari uus kontor Maakri kvartalis

Myjari uus kontor Maakri kvartalis

Kontori sisustuslahendused on viimaste aastatega teinud väga suure hüppe. Ühest küljest on sellele kaasa aidanud arusaam, et meeldiv ja innovatiivne töökeskkond tõepoolest peegeldub ka töötajate rahuolus ning seetõttu ka ärilistes tulemustes.

Meie üks viimase aja põnevamaid projekte on olnud Eestis tegutseva finantsehnoloogia Myjar ettevõtte uue kontori sisustamine. 150 töötajaga ettevõte Myjar vajas äri laiendamiseks suuremaid ruume ning valituks osutus kolm korrust uues Maakri kvartalis, mille sisustamiseks otsustasid nad kasutada OCCO pakutavat täislahendust.

Väljakutse: Ühtne kontseptsioon ja toimivad detailid läbi kolme korruse

Myjar jõudis meie juurde juba olemasoleva kontseptsiooni ja konkreetse ettekujutusega detailidest. Väljakutseks oli aga kontori suurus –  2000-ruutmeetrine pind asub kolmel korrusel ning kontseptsioon pidi töötama igal ruutmeetril harmooniliselt. Näiteks oli neil selge ettekujutus kontorimööblist, seal hulgas töölaudadest, puhkeala diivanitest kui ka ruumipaigutusest, kuid meie poole pöördusid, et tuua kõik ideed ellu loogiliselt ja toimivalt.

OCCO täisteenus

Peale kontorimööbli on kontorisisustamise puhul vaja silmas piadada sadu detaile – näiteks milline on põrandakate, millised peavad olema vahepaneelid ning kuidas toimub paigaldus ja järelteenindus. Harva on ühes ettevõttes tööl piisavalt vajaliku kogemusega inimesi, et kõigisse nendesse nüanssidesse süveneda.

OCCO pakutav kontori sisustamise täisteenus võtab kliendilt sisustamise, planeerimise ja kolimisega seotud stressi, võimaldades keskenduda oma põhitegevusele. Meie aitame kontseptsiooni väljatöötamisel, pöörame tähelepanu pisidetailidele ning hoiame alati suure pildi silme ees.

Ettevalmistus: Tihe koostöö juhtkonnaga

Mõneti haruldasena vedas Myjari poolt kogu sisustamisprotsessi hoopis juhtkond, kaasates erinevates etappides ka töötajaid. OCCO poolt oli vastas personaalne disainer, kes kogu projekti vedas ning hoolitses selle eest, et kõik sujuks. Otse juhtkonnaga asjade ajamine tähendab, et otsuste tegemine on kindlasti kiirem ja tõhusam. Muidugi tähendas see ka seda, et kohtumisi oli keskmisest vähem ning lühema ajaga oli võimalik ära teha suur töö.

3D-visualiseering: Võimalus näha tulemust juba enne sissekolimist

Visiooni elluviimisel ja detailide mõistmisel on tänuväärne tööriist 3D-visualiseerimine. See võimaldab ruumide suurust, valitud toodete paigutust ning värvilahendusi tajuda ilma ühtegi toodet tellimata. Selle teenuse Myjar ka omalt poolt valis ning seetõttu oli võimalik selles faasis katsetada erinevaid lahendusi.

Eritellimused: Ideaalne lahendus ei seisa enamasti riiulil

OCCO tootevalik on lai, mistõttu leiab lahenduste hulgast innovaatilisi valmislahendusi. Erimööbli osas olime Myjarile abiks köökide valmistamisel, mis aitas ära hoida ettenägematuid probleeme. Meie spetsialistid on oma ala parimad ning tänu  oma kogemuspagasile suudame ette näha nii ehitusest kui ka teostusest tulenevaid probleeme.

Paigaldus: Täppistöö ja põhjalik planeerimine

Kontori sisustamisel tuleb arvestada, et enne kui mööda pehmet vaipa sahistades ergonoomilise laua taha mugavale toolile istuda saab, tuleb kõik vajalikud asjad õiges järjekorras kohale tuua ja paigaldada. OCCO täislahenduse puhul kliendil seda muret pole, sest teeme kõik tema eest ära. Tarne planeerimine, suhtlus majahalduriga, transport ja paigaldus. Kõik tuleb sooritada õiges järjekorras.

Järelteenindus: Töö ei lõppe viimase kruvi kinnikeeramisega

Ruum ja kontorimööbel hakkab tööle siis, kui selles asuvad tööle inimesed. Kui ikka ilmneb, et on vaja rohkem sahtlibokse, mõni ala vajab akustilist lahendust, siis ühe partneriga on võimalik seda lahendada tõhusalt ja operatiivselt. Sama kehtib ka siis, kui mõne toote puhul ilmneb ootamatusi. Siis oleme kindlasti meie need, kes aitavad lahenduse leida.

Kui soovid lisainfot meie toodete või teenuste kohta, siis võta meiega julgesti ühendust või täida päringuvorm ja me rõõmuga aitame sind!

Tagid

  • kontor
  • sisustus

LOE VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum