fbpx

Otsing

Postitus   /   September 2019

Kuidas sisustada uut kodu naudinguga?

Kuidas sisustada uut kodu naudinguga?

Algamas on uus etapp sinu elus – oled kolinud just uude korterisse või majja, kus puudub sisustus ning saad hakata kõike looma puhtalt lehelt enda soovide järgi. Õige sisustuse valik on kindlasti väga põnev kuid peab tunnistama, et ka väga keerukas ja ajamahukas. Kuid kuidas alustada? Kust leida kõik vajalikud mööbliesemed? Kuidas tead, et tegemist on kvaliteetsete toodetega? Mis on hetke sisustustrendid ja kust kõik need moodsad tooted leida?

Kuidas alustada?

Stiilne, mugav ja iseloomuga sisekujundus võib olla küll eesmärk omaette, aga kui endal teadmisi, aega ja kogemust napib, on heaks lahenduseks OCCO täislahendus. See tähendab, et kui tahad lõpptulemust, kus kõik mööbliesemed tõepoolest sobivadki harmooniliselt nii omavahel kui ka tervikuna, tule OCCO personaalse disaniner kohtumisele, et alustada teed oma unelmate koduni.

Sisustamine on nauding

OCCO poole pöördudes ei pea sa oma sisustusotsuseid kunagi üksi tegema – igale kliendile tuleb appi personaalne disainer, kes pakub välja omavahel kokku sobivaid tooteid, projekteerib kõik eritellimusel valmivad lahendused, näiteks köögimööbli ja sisseehitatud panipaigad ning teeb vajadusel isegi 3D-joonise kodu tulevasest sisustusest, kasutades väljavalitud tooteid. Ja mis peamine – tema kanda on kogu see tüütum pool ehk projektijuhtimine ja detailide jälgimine ning sina saad keskenduda oma visioonile ning protsessi nautimisele!

Säästad aega ja raha

Ekslikult eeldavad inimesed, et sisustusteenus maksab väga palju. Kuid tegelikult nii see ei ole, sest näiteks OCCO saab otse tarnijatelt juba tuntavalt soodsamate hindadega tooteid kui näiteks need, mida leiad poest. Meie kogemuse põhjal saab näiteks kahetoalise korteri kaunilt möbleerida juba kõigest 9000 € ja seda koos köögimööbliga. Kui nüüd prooviksid sama raha eest ise kõik vajalikud mööblitükid komplekteerida, võib antud eelarvest aga väheks jääda.

Lisaks ei pea sa OCCO terviklahendusega kulutama oma aega lõputult sisustuspoodide vahel pendeldades ühest linna otsast teise. Personaalne disainer on seda tööd teinud juba pikki aastaid, mis tähendab, et tal on alati suurepärane ülevaade kõikidest uutest toodetest, sisustusturul olevatest brändidest ning lahendustest ja on sinu jaoks justkui isiklik sisustusotsingumootor. Sina pead vaid käima mõningatel kohtumistel, et näha kuidas sinu visiooni järk-järgult professionaalselt ellu viiakse!

Küsi abi asjatundjalt!

Ja kui sa pole oma soovides lõpuni kindel, võid alati tulla esmalt ju kõigest konsultatsioonile. Siis saad juba OCCO disaineri abiga selgusele jõuda oma visioonis, uusi ideid ammutada ja mõista täpselt, kas terviklahendus võiks olla sinu jaoks ka sobiv. Oled oodatud meie sisustussalongi Maakri kvartalis!

Tagid

  • kodu
  • korter
  • sisustus

LOE VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum