fbpx

Otsing

Postitus   /   Aprill 2020

Kuidas planeerida uue kodu sisustus ilma lõputu sisustuspoodide külastuseta ja kodust lahkumata?

Kuidas planeerida uue kodu sisustus ilma lõputu sisustuspoodide külastuseta ja kodust lahkumata?

Õige sisustuse valik on üks tähtsamaid küsimusi igas kodus, olgu tegemist omaenda mõnusa pesakesega või väljaüürimiseks mõeldud investeeringuga.


Stiilne ja mugav sisekujundus nõuab aga suurt eeltööd ja parajal määral pühendumist. Kuidas toimida siis, kui endal oskusi või aega napib, ent ometigi tahaks, et kodu oleks sisustatud kaunilt ja läbimõeldult? Kas saab ka kodu sisustamise planeerimisega hakkama ilma kodust lahkumata virtuaalsel teel? Abiks tuleb OCCO terviklahendus, mis kätkeb endas personaalset ja mugavat sisustusteenust.

Eesti bränd OCCO ei paku mitte ainult mööblit, vaid kodu terviklahendust, mis tähendab, et klient saab kogu vajamineva sisustuse mugavalt ühest kohast. Terviklahendus sobib väga hästi inimesele, kes on kolinud uude või vastrenoveeritud majja või korterisse, kus puudub sisustus. Teenus annab kindluse, et kõik mööbliesemed sobivad nii omavahel kui tervikuna. Klient ei pea muretsema selle pärast, et mõni asi ei mahu oma kohale või riivab silma.


OCCO pakub ka terviklahendust veebi teel ilma kodust lahkumata. Klient saab mugavalt helistada või meili teel ühendust võtta konsultandiga ning kogu sisustusprotsess on võimalik ka kontaktivabalt ja virtuaalsel teel.  

Kui oled soetanud eluaseme investeeringuna, et see hiljem välja üürida, aitab terviklikult ja maitsekalt sisustatud interjöör üüripinnal teiste seas esile kerkida ja võimaldab küsida oluliselt kõrgemat üürihinda.

Kui palju see maksab?

OCCO kogemus näitab, et kahetoalise korteri saab kaunilt möbleerida juba kõigest 9000 euroga ja seda koos köögimööbliga.

OCCO poole pöördudes ei pea sa oma sisustusotsuseid kunagi üksi tegema – igale kliendile tuleb appi personaalne konsultant, kes pakub välja omavahel kokkusobivaid tooteid, projekteerib kõik eritellimusel valmivad lahendused, näiteks köögimööbli ja sisseehitatud panipaigad, ning teeb vajadusel isegi 3D-joonise kodu tulevasest sisekujundusest, kasutades väljavalitud tooteid.

Kokkuvõttes saavad OCCO terviklahenduse tellijad nautida mitmeid eeliseid, millest suurimad on:

Küsi abi asjatundjalt!


Kui sa pole oma soovides lõpuni kindel, võid alati tulla esmalt konsultatsioonile või leppida aeg kokku videokõneks. OCCO konsultant aitab sul oma vajadustes selgusele jõuda ning annab häid ideid, mida oma kodu sisustamisel kasutada.

Tagid

LOE VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum