fbpx

Otsing

Kinnisvaraarendaja

Pakume terviklikku sisustuslahendusteenust, et luua näidiskorterid, mis ilmestavad suurepäraselt kinnisvaraarendust ennast ja aitavad kaasa edukale müügiprotsessile. OCCO personaalne teenindus ja loomingulised lahendused garanteerivad, et koostöö oleks sujuv ning lõpptulemus kvaliteetne.

Sinu poolt visioon, ideed ja eelarve. Meie poolt terviklikult läbimõeldud sisustuslahendus.

Kontor või kodu - meie tõestame, et igavat ruumi pole olemas.

Vaata tehtud töid

Meetod

1

Personaalne kohtumine

Esmasel kohtumisel selgitab professionaalne disainer välja kliendi eelistused, soovid ja ootused lõpplahendusele. Samuti lepitakse kokku sobivas hinnatasemes.

2

Sisustuslahenduse koostamine

Vastavalt kliendi soovidele loome esmased moodboard´id. Võtame arvesse nii hetke sisustustrende, kliendi soove kui ka ettemääratud eelarvet.

3

Visualiseerimine ja eelarvestamine

Selleks, et kliendil tekiks terviklikum arusaam lõpptulemusest, loome 3D vaated, täpsustame kujunduse pisidetaile ning koostame veelgi täpsema eelarve.

4

Võtmed kätte

Meie projektijuht seisab selle eest, et kõik projektid oleksid valmis õigeks tähtajaks ning ületaksid igati ootusi, tagades kliendi 100%-lise rahulolu.

Kaunis ja kvaliteetne sisustuslahendus tõstab kinnisvara atraktiivsust tunduvalt. Sisustame ka näidiskorterid ja üürikortereid!

Tootekategooriad

BY OCCO

BY OCCO

Meie missiooniks on teha stiilne, huvitav ja mugav ruum kättesaadavaks kõigile. Me teame, et seda on võimalik saavutada, kui läheneda igale kliendile professionaalselt ja personaalselt, sest sisustamine peab olema nauding. 

OCCO abil sisustatud kodud on kõik unikaalsed ja kvaliteetsed. Seega unista julgelt, sest meie oleme valmis kõik su unistused teostama.

3D lahendused

3D lahendused

Tõeliselt unikaalne ja praktiline teenus, mis annab võimaluse sul oma korteri või maja ruumide paigutust näha kolmemõõtmelisena. Oleme võimelised looma lõpptulemuse reaalsetes mõõtudes ja juba reaalselt sisustatuna. See tähendab, et esimesed (virtuaalsed) sammud oma unistuste kodus on sul võimalik sammuda juba enne, kui ta valmis on.

Üürikorterite lahendused

Üürikorterite lahendused

Kinnisvara on üks lihtsamaid mooduseid, kuidas oma põhisissetulekule lisa teenida. Kui soovid oma üürikorteri muuta eriti atraktiivseks ja tulusaks investeeringuks, pöördu julgelt meie poole. Aitame sul sobivas hinnaklassis leida sisustuse täislahendus kogu sinu korterile – kogu protsess on kiire, lihtne ja nauditav, sest aitame sind planeerimisest kuni lõppkoristuseni välja.

Teised meist

Koostöös OCCO-ga sisustasime Noblessneri sadama linnakus võrratu jahisadama vaatega näidiskorteri, mis sai luksusliku skandinaavialiku sisustuse ja teostuse.
Tänan teid pühendumise ja professionaalse teeninduse eest.

Kristin Joa
Merko Ehitus Eesti müügijuht

OCCO eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat, seetõttu vaatamegi maailmas avatud silmadega ringi, hangime oma nimistusse parimaid brände ning garanteerime, et leiame ka sinu kodule kõige parema lahenduse.

Kadri Karjatse
Brändijuht

Kontorisisustuse maailm on viimastel aastatel kardinaalselt muutunud ning meie sooviks on pakkuda julgeid ja innovaatilisi lahendusi ning suurimaks rõõmuks on näha sära ja rõõmu kliendi silmis kui ta astub oma vastvalminud büroosse.

Jarmo Oidermaa
Kontori osakonna müügijuht

Võta meiega ühendust.

Kui soovid lisainfot meie toodete või teenuste kohta, siis võta meiega julgesti ühendust ja me aitame Sind rõõmuga!

Jarmo Oidermaa Müügijuht +372 5561 1465 jarmo@occo.ee

Personaalne päring

Tavalised sisustuslahendused mind ei köida. Soovin OCCO-lt midagi uut ja värsket.

PERSONAALNE PÄRING

SAADA PÄRING

  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum

Blogi

Ole kursis kõige uuemate sisustustrendidega ning tutvu lähemalt meie tehtud projektidega.

Kuidas sisustada uut kodu naudinguga?

Kuidas sisustada uut kodu naudinguga?

Kuidas oma üürikorter rohkem teenima panna?

Kuidas oma üürikorter rohkem teenima panna?

VAATA VEEL

Meie
salongid

Tallinn

Maakri 19/2 KAART Külastus eelneval kokkuleppel

Tallinn

Peetri 11 KAART Külastus eelneval kokkuleppel
  • Teie nimi
  • Teie e-posti aadress
  • Teie telefoninumber (valikuline)
  • Sõnum